Završena je darovna kampanja uoči početka nove školske godine

Završena je darovna kampanja uoči početka nove školske godine

Kako bi roditeljima olakšali pripreme i podijelili radost novih početaka već drugu godinu za redom u mjesecu kolovozu organiziramo nagradno darivanje. Ovogodišnju kampanju pod sloganom „Vrtić i škola sve su bliže, iz Obitelji 3plus pomoć stiže“ ostvarili smo u suradnji s donatorima i partnerskim poduzećima naše Obiteljske kartice.

 

U kampanji su sudjelovali naši partneri Froddo i Biovitalis, te podupiratelji naše Udruge poduzeća Mar-Mar, Fokus, Alfa d.d. i Deichmann, kojima se ovim putem zahvaljujemo na suradnji. Nagradna darivanja organizirali smo na društvenim mrežama Facebook i Instagram gdje su naši vjerni pratitelji podijelili mnoštvo zanimljivih detalja iz života 3plus obitelji. Zahvaljujemo svim našim članovima koji su sudjelovali u darivanjima i veselimo se zajedno s obiteljima dobitnika. Sve one koji nisu sudjelovali u ovoj kampanji darivanja ili nisu osvojili nagrade pozivamo da prate naše društvene mreže koje su izvor mnoštva kvalitetnih informacija i prilika za sve naše 3plus obitelji.

OSTALE VIJESTI