Slavimo MJESEC OBITELJI, jer nama jedan dan nije dovoljan

Slavimo MJESEC OBITELJI, jer nama jedan dan nije dovoljan

Ohrabreni pozitivnim iskustvom od prve proslave Mjeseca obitelji u 2021. godini, i ove godine u svibnju slavimo Mjesec obitelji, a sve zajedno s partnerskim poduzećima iz Obiteljske kartice te s vama – našim članovima. Putem naših društvenih mreža tijekom cijeloga mjeseca svibnja objavljujemo zanimljive priče 3plus obitelji, organiziramo nagrađivanje putem sponzorstva naših partnera i još mnogo drugih zanimljivosti. Pozivamo upravo vas članove da nas tijekom svibnja aktivno pratite i sudjelujete u ovim zanimljivim aktivnostima na Facebook stranici Udruge! Više informacija na našoj Facebook stranici.

 

„Velika obitelj je tvornica smijeha, kuća radosti, zajednica opraštanja, škola učenja pravih vrijednosti, dječji restoran, igraonica najbolje zabave, banka monopolya, molitvena zajednica, firma za izradu tračnica i velikih kuća od kocaka, praonica rublja i salon za šišanje i pranje kose, tečaj crtanja i slikanja, škola komunikacije i seminar razumijevanja, ljubavi i poštovanja.“ (3plus mama Martina)

OSTALE VIJESTI