Darovna kampanja udruge uoči početka nove školske godine

Darovna kampanja udruge uoči početka nove školske godine

Tijekom mjeseca kolovoza obilježili smo dolazak nove vrtićke i školske godine kampanjom pod sloganom „Zabava i učenje sve su bliže, iz Obitelji 3plus pomoć stiže“. U suradnji s partnerskim poduzećima naše Obiteljske kartice i donatorima organizirali smo darivanja naših članova na društvenim mrežama Facebook i Instagram. U kampanji su sudjelovali naši partneri Froddo, Evenio, Biovitalis i Papirnica M.Kula, te podupiratelji naše Udruge poduzeća Mar-Mar, Fokus i Kraš, kojima se ovim putem zahvaljujemo na suradnji.

 

Naše najmlađe 3plus članove darivali smo školskom opremom, papučama za vrtić, slikovnicama za zabavu i učenje, vitaminima kako bi krenuli zdravi i snažni u nove školske i vrtićke pobjede, te slatkišima kako bi im povratak bio što slađi. Iznimno su nas veselile pozitivne reakcije naših dobitnika, i zahvaljujemo svim našim članovima koji su sudjelovali u darivanjima. Sve one koji nisu sudjelovali u ovoj kampanji darivanja pozivamo da prate naše društvene mreže jer nas uskoro očekuju nova darivanja u kojima ćemo ponovo staviti osmijeh na lica našim 3plus obiteljima.

OSTALE VIJESTI