BALONMANIA
Pokloni i knjige
Kultura i zabava
Tvrtka Dominion d.o.o. osnovana je 1994. g. i bavi se veleprodajom i maloprodajom balona, balonske opreme i pribora, tiskanjem balona i balonske dekoracije po narudžbi (BALONMANIA Products).
Osim balona u njihovoj ponudi nalaze se i strojevi i sirovine za izradu popcorna, šećerne pjene, hot doga, nachosa i druge opreme za zabavnu hranu (FUNFOOD Products). U BALONMANIA Balloons & Party Shopovima na jednom mjestu nalazi se široki izbor kvalitetnih artikala i usluga poput balona i dekoracije za rođenje i dječje rođendane, aranžmana za odrasle, sve za djevojačke i momačke večeri, balonske dekoracije, eksplozije i ukrasi za svadbe, tematski party u boji za djecu i starije.
Redovnim članovima udruge Obitelji 3plus Dominion d.o.o. pruža 10% popusta na sve proizvode i usluge u fizičkim trgovinama i putem web shopa. Popust se ostvaruje predočenjem Obiteljske kartice.
Dominion d.o.o.
Nedelišće, Vrtna 38a
Tel: 040 821 310
Zagreb, Heinzlova 47a
Tel: 01 2917 980
PARTNERI UDRUGE SU I:
SIGA
Odjeća i obuća
Jedan od vodećih distributera osobne zaštitne opreme u Hrvatskoj kojeg kao pouzdanog partnera prepoznaje nekoliko tisuća tvrtki, te još puno više krajnjih korisnika.
Kabinet BASELINE
Djeca; Zdravlje
Privatna edukacijsko-rehabilitacijska praksa u Dubrovniku koja nudi edukacijsko-rehabilitacijske postupke za djecu s teškoćama u razvoju i/ili poremećajima u ponašanju.
BTravel turistička agencija
Smještaj i odmor
Turistička agencija sa širokom ponudom, od jednodnevnih izleta, ljetovanja, wellness programa i skijanja, do paketa aktivnog odmora, kao i europskih i dalekih putovanja.



